8-10.10.2021 – Toruń za pół ceny

19 edycja Toruń za pół ceny.

Szykuje się kolejny dzień w Toruniu pełen obniżek. To już dziewiętnasty raz gdy wiele punktów w mieście przygotuje dla mieszkańców i jego gości rabaty w wysokości 50% na swoje usługi i produkty. Akcja zyskała już swoich stałych uczestników, którzy właśnie w ten sposób rozpoczynają lub kończą sezon turystyczny w Toruniu.

Jak spędzić tanio weekend w Toruniu?

W drugiej połowie czerwca znów będzie wspaniała okazja aby na prawdę tanio spędzić czas w mieście Mikołaja Kopernika. Takie punkty jak kawiarnie, restauracje, pizzerie, gabinety piękności, pływalnie, muzea, punkty noclegowe. Wieczorem i nocą możemy skorzystać z rabatów w nocnych klubach.

Jak znaleźć punkty uczestniczące w akcji?

Podczas każdej edycji wszystkie miejsca uczestniczące w wydarzeniu otrzymują specjalny plakat. Właściciele umieszczają je przy wejściu do lokali tak by każdy mógł rozpoznać.

Co obejmuje rabat 50%?

Jedną z najważniejszych zasad uczestnictwa w akcji Toruń za pół ceny jest…każdy z partnerów akcji musi zaoferować przynajmniej trzy produkty czy usługi w których cena musi być obniżona o 50%. Lista uczestników i ich ofertę po rabacie poznamy w marcu.

Organizatorzy akcji Toruń za pół ceny

 Jak co roku za organizacje akcji jest Urząd Miasta Torunia oraz Stowarzyszenie „GO SPORT”. Aktualnie trwa nabór chętnych lokali punktów do udziału w akcji.