3-5.04 – Toruń za pół ceny

18 edycja Toruń za pół ceny.

Szykuje się pierwszy w tym roku dzień w Toruniu pełen obniżek. To już osiemnasty raz gdy wiele punktów w mieście przygotuje dla mieszkańców i jego gości rabaty w wysokości 50% na swoje usługi i produkty. Akcja zyskała już swoich stałych uczestników, którzy własnie w ten sposób rozpoczynają sezon turystyczny w Toruniu.

Jak spędzić tanio weekend w Toruniu?

Za trochę ponad miesiąc w pierwszy weekend kwietnia znów będzie spaniała okazja aby na prawdę tanio spędzić czas w mieście Mikołaja Kopernika. Takie punkty jak kawiarnie, restauracje, pizzerie, gabinety piękności, pływalnie, muzea, punkty noclegowe. Wieczorem i nocą możemy skorzystać z rabatów w nocnych klubach.

Jak znaleźć punkty uczestniczące w akcji?

Podczas każdej edycji wszystkie miejsca uczestniczące w wydarzeniu otrzymują specjalny plakat. Właściciele umieszczają je przy wejściu do lokali tak by każdy mógł rozpoznać.

Co obejmuje rabat 50%?

Jedną z najważniejszych zasad uczestnictwa w akcji Toruń za pół ceny jest…każdy z partnerów akcji musi zaoferować przynajmniej trzy produkty czy usługi w których cena musi być obniżona o 50%. Lista uczestników i ich ofertę po rabacie poznamy w marcu.