Jarmark Bożonarodzeniowy w Toruniu

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy

ratusz

W Toruniu po raz kolejny w dniach 26 listopada do 20 grudnia na Rynku Staromiejskim w pełni wróci magia świąt. Na swoich stoiska w małych domkach wystawcy zaproponują nam wszystko co niezbędne i z wiązane z tym przepięknym okresem jakim są zbliżające się święta.

Wydarzenia trwające podczas jarmarku.

Poniżej zaprezentujemy Państwu wybrane wydarzenia które pasują do jarmarku i uzupełniają ten niezwykły klimat świąt.

Bieg Świętych Mikołajów

Podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego w Toruniu odbywa się bieg Mikołajów który przyciąga tysiące uczestników i gości. W tym roku zawody odbędą się 4 grudnia 2022 roku.

Bieg Mikołajów

bieg mikołajów

tysiące Mikołajów

4 grudnia dnia w niedziele od samego rana na Toruńskiej starówce zrobi się bardzo czerwono. O godzinie 11:30 rusza bieg świętych Mikołajów. Tysiące uczestników przebranych za Świętego Mikołaja. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdą Państwo tutaj. Bieg Świętych Mikołajów.

Świąteczny pociąg

Małe dzieci lubią podróżować? Jak pisał Julian Tuwim

Nagle – gwizd!

Nagle – świst!

Para – buch!

Koła – w ruch!

Tego dnia dla najmłodszych będzie pociąg który będzie przemierzał toruński jarmark do wieczora.

Ostatniego dnia jarmarku czyli 20 grudnia będzie wiele promocji na straganach bożonarodzeniowych. Obniżki będą sięgać nawet 50%.

Noclegi Toruń

Warto zaplanować swój pobyt w toruniu i dobrze go przemyśleć. Spróbować połączyc go z wydarzeniami. Dzięki temu można spędzić niesamowity weekend w Toruniu. Piernikowy Dworek dzięki swojej bardzo dobrej ofercie z tanim noclegem pomoże wam zrealizowac waszą podróż.

Jarmark bożonarodzeniowy w Toruniu.