Plenerowe Centrum Rozrywki

Jest to bardzo fajne miejsce na relaks i spędzenie wolnego czasu dla każdego a zwłaszcza rodzin. Cały kompleks położony jest w Papowie toruńskim zaledwie 7 km od naszego obiektu noclegowego.

Co znajdziemy w Plenerowym Centrum Rozrywki koło Torunia?

Całość jest podzielona na dwie strefy. Pierwsza zawiera wszystkie atrakcje bez wody druga to tak zwana strefa wodna. W pierwszej znajdziemy mini zoo, bary, paintball, strzelnica. Ponadto duże wersje gier takich jak chińczyk, szachy czy bierki. Następnie koło barów znajduje się mini golf. W tej strefie jest jeszcze spory plac zabaw i kilka dmuchańców bez wody. Druga strefa to już kompleks basenowy z dmuchanymi zjeżdżalniami do wody. Znajdziemy tu takie mniejsze jak i większe o wysokości kilku pięter. Do dyspozycji odwiedzających są też dwa baseny rozporowe. Strefy są połączone wąskim przejściem.

Ceny w Plenerowym Centrum Rozrywki

Oddzielnie płacimy za każdą ze stref jednak udanie się do strefy wodnej wymaga zapłacenia za pierwszą strefę. Cena którą płacimy jest za cały dzień. Cena dla dorosłych to 30 zł, dzieci 50 zł. Dzieci do 1 roku życia mają wstęp bezpłatny. Strefa wodna nie zależnie od wieku jest w cenie 30zł od osoby. Strefa wodna jest jednak dopiero dostępna gdy przez 14 dni temperatura w ciągu dnia osiąga przynajmniej 22 stopnie Celsiusa. Na czas pobytu dostajemy opaski na rękę. Dzięki nim możemy opuszczać i wracać na teren Centrum Plenerowego rozrywki.

Jedzenie w Plenerowym Centrum Rozrywki w Papowie Toruńskim

Na miejscu tuż za wejściem po lewej stronie jest strefa gastronomiczna. Znajdziemy tam bar w którym za przystępną cenne możemy kupić kebab, zapiekankę, tosty i zestawy obiadowe. Ceny dań są bardzo dobre. Jednak jeśli chcemy coś zjeść musimy myśleć o tym z wyprzedzeniem. W porze obiadowej zaczyna się tworzyć spora kolejka w której czas oczekiwania na złożenie zamówienia jest w przedziale 30-60 minut w zależności od okresu. To jednak nie koniec. Czekanie na odbiór posiłku też wiąże się z czekaniem około 30-70 minut. Z naszych informacji od organizatora w roku 2023 na terenie Plenerowego Centrum Rozrywki powstanie druga część gastronomiczna, która znacznie zmniejszyć czas oczekiwania na zamówienie i posiłek. Na obecną chwile złożenie zamówienia trochę szybciej pozwoli na zaoszczędzenie sporej ilości czasu i uniknąć czekania w długich kolejkach.