Dojazd

Jak dojechać do Piernikowego Dworku

Dojazd z Autostrady A1

Jadąc Autostradą A1, czy to od strony Gdańska, czy to od strony Łodzi należy zjechać z niej na węźle Lubicz. Po uiszczeniu opłaty na bramkach kierujemy się na Warszawę. Wyjeżdżamy na drogę krajową nr 10, po czym na drugich światłach skręcamy w prawo. Kierujemy się cały czas prosto i po około 800 metrach docieramy do miejsca docelowego.

Dojazd drogą krajową nr 10 od strony Warszawy

Jadąc drogą krajową nr 10 od strony Warszawy w miejscowości Lubicz Dolny należy po przejechaniu mostu na Drwęcy skręcić na pierwszych światłach w lewo. Następnie jadąc cały czas prosto po około 800 metrach docieramy do miejsca docelowego.

Dojazd drogą krajową nr 10 od strony Torunia

Jadąc drogą krajową nr 10, która jest jednocześnie trasą wylotową z Torunia tuż za granicą miasta zjeżdżamy w prawo kierując się na Lubicz Dolny / Łysomice. Następnie na rondzie skręcamy w lewo (drugi zjazd) w dalszym ciągu trzymając się kierunku Lubicz Dolny / Łysomice. Po zjeździe z ronda przejeżdżamy wiaduktem nad autostradą A1. Następnie po lewej stronie zobaczymy salon samochodowy marki Opel i na jego wysokości należy zjechać w prawo drogą prowadzącą lekkim skosem w dół. Jadąc 400 metrów prosto dotrzemy do noclegów przy A1.

Dojazd drogą krajową nr 15 od strony Olsztyna

Jadąc drogą krajową nr 15 od strony Olsztyna należy w miejscowości Rogówko skręcić w lewo kierując się na Jedwabno. Po około 5 km jazdy na wprost dojedziemy do skrzyżowania ze światłami obok supermarketu Biedronka. Na tym skrzyżowaniu także należy jechać na wprost i po około 800 metrach dotrą Państwo do noclegów przy A1.

Odległości od

  • drogi krajowej nr 10 – 800 m
  • drogi krajowej nr 15 – 6 km
  • węzła autostrady A1 – 1,3 km

Dojazd autem z dworca PKP Toruń Miasto

Odległości do Piernikowy Dworek

Piernikowy dworek to nocleg przy A1