Wynajmij cały obiekt!

Piernikowy Dworek
Piernikowy Dworek

Proponujemy Państwu wynajęcie całego Piernikowego Dworku!

Nasz obiekt to idealne miejsce na spotkania w rodzinnym gronie czy przyjaciół. Oferujemy Państwu pięć komfortowych pokoi, dwie łazienki, dużą kuchnię i kącik zabaw dla dzieci. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor. Od lutego 2022 roku nasz obiekt powiększy się o trzy nowe pokoje. Każdy z łazienką i małym aneksem kuchennym. Piernikowy Dworek to malowniczy obiekt wypoczynkowy położony w cichej i spokojnej okolicy. Jest idealnym miejscem na wypady zarówno na pobliską toruńską starówkę jak i do Ciechocinka czy Jura Parku w Solcu Kujawskim. Magiczna toruńska starówka to zaledwie 15 min jazdy samochodem lub bezpośredni dojazd autobusem miejskim. Udany wypoczynek letni i zimowy gwarantowany.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dodatkowymi ofertami w zakładce Oferty specjalne.

Piernikowy Dworek to tani nocleg w Toruniu

Dzięki tej specjalnej ofercie przygotowanej dla naszych gości. Nasz obiekt staje się tanim noclegiem. Obecnie w zależności od konfiguracji oferujemy około 26 miejsc noclegowych z cenę niecałych 60 zł od osoby. Bardzo bliska odległość do Torunia sprawia, że jest idealnym miejscem na wyjazd dla grupy znajomych. Koszt wynajęcia całego obiektu to obecnie 1500 zł. Cena może ulec zmianie w zależności od liczby Gości, okresu oraz czasu pobytu. Zadzwoń i przedstaw nam swoją wizję noclegu w naszym obiekcie, a na pewno przygotujemy Ci indywidualną propozycję na pobyt w Piernikowym Dworku.

Dlaczego warto przyjechać do Torunia?

Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z wyczerpującym opisem co warto zobaczyć w tym niesamowitym mieście. Co zobaczyć w Toruniu? Zapraszamy też na jedno z ciekawych wydarzeń organizowanych w Toruniu. Znajda je Państwo w zakładce Toruń a następnie trzeba wybrać wydarzenia.

Serdecznie Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

telefon 603 395 727

Piernikowy Dworek