Bon turystyczny

Piernikowy Dworek nocleg
Nocleg bon turystyczny w Toruniu

Bon turystyczny Toruń

Piernikowy Dworek dołączył do bazy podmiotów świadczących nocleg w Toruniu i okolicach ponieważ chce być dostępny dla jak największej ilości gości. Teraz u nas możesz dokonać płatności za nocleg bonem turystycznym. Zachęcamy bo jest to proste. Bon turystyczny Toruń wykorzystaj u nas.

Realizujemy Bon Turystyczny w Piernikowym Dworku.

Teraz możesz przyjechać z dzieckiem i zwiedzić Toruń. Jesteś w podróży zatrzymaj się u nas i odpocznij. Oferujemy spokojny komfortowy pobyt w bardzo dobrej cenie. Zaplanuj swój pobyt w naszym Piernikowym Dworku.

Bon turystyczny na wakacje do 31 marca 2023 roku

Według najnowszych informacji i wypowiedzi członków rządu Polskiego lub osób odpowiedzialnym za program. Bon turystyczny został przedłużony do 31 marca 2023 roku. Decyzja już zapadła. Wynika z tego, że osoby które mają prawo do bonu, a jeszcze go nie wykorzystało będą mogli to uczynić podczas zimowych wakacji 2023 roku. Początkowo były to wypowiedzi osób, które świadczą o tym, że rząd ma takie plany. Teraz jest już konkretną decyzja i bon będzie można wykorzystać do 31.03.2023 roku. Powodów rozważania takiej decyzji jest kilka. Jedna z nich to spora liczba nie wykorzystanych w pełni bonów przez rodziny. Aby rodziny mogły skorzystać do końca z jego funduszy, rząd przedłużył bon turystyczny.

Kto może skorzystać z bonu?

Bon turystyczny należy się każdej osobie, która posiada co najmniej jedno dziecko do osiemnastego roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. W przypadku posiadania dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł na dziecko. W przyznaniu bonów nie ma warunku dochodowego.

Jak zapłacić bonem turystycznym Toruń za nocleg?

Bon okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Wszystko odbywa się za pomocą systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu obsłudze Piernikowego Dworku w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Z bonu można korzystać wiele razy aż do wykorzystania przeznaczonej puli środków lub do 31 marca 2023 roku.

Co to jest bon turystyczny?

Polski Bon Turystyczny jest rodzajem pomocy  dla polskich rodzin oraz podmiotów związanych z turystyką w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią COVID-19. Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne w Polsce do końca marca 2023 r. Dzięki temu wiele rodzin będzie mogło sobie pozwolić na atrakcje dla swoich pociech.

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Obsługa naszych gości może odbywać się bez kontaktu z obsługą. Dzięki specjalnemu kodowi nasi goście sami otwierają sobie drzwi do naszego obiektu. Wszystkie informacje i wątpliwości przekazywane są telefonicznie. Sprzątanie i dezynfekcja obiektu odbywa się podczas nieobecności gości, a jeśli to nie możliwe to gdy nie korzystają z danych pomieszczeń. Dla większego komfortu i bezpieczeństwa goście mogą wynająć całą część noclegową na wyłączność w specjalnej promocyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i prośby naszych gości.

Co zmieniło się w bonie turystycznym w styczniu 2021?

W połowie stycznia 2021 roku w Sejmie zostały zaakceptowane zmiany odnośnie tzw. ustawy o COVID-19. Wśród zmian znalazły się punkty dotyczące Polskiego Bonu Turystycznego. Dzięki temu stał się fakt zwiększenia efektywności programu. Objęcie wsparciem większą grupę przedsiębiorców rejestrujących się w bazie podmiotów przyjmujących płatności bonami.

Według nowych wytycznych bony będą mogły służyć do opłacania jednodniowych wycieczek w tym różnego rodzaju atrakcji przewidzianymi przez organizatorów w ramach danej oferty. Warunkiem jest objęcie pakietem minimum dwóch usług.

Kto dołączy do grupy podmiotów Bonu?

Po zmianach bon pomoże zarówno właścicielom obiektów noclegowych. Teraz jednak skorzystają też pozostali pracownicy branży turystycznej: piloci wycieczek, przewodnicy, instruktorzy i animatorzy czasu wolnego czy osoby odpowiadające za transport lub wyżywienie.

Jaki jest warunek dla nowych podmiotów bazy bonu turystycznego Toruń?

Są zobowiązani tak jak do tej pory do podawania danych firmy jak nazwa i adres widniejącego w rejestrze przedsiębiorców. Dodatkowo muszą podać adres miejsca prowadzonej działalności turystycznej. W przypadku gdy firma jest właścicielem kilku obiektów, musi podać dane adresowe każdego z nich.

Ważna informacja o Bonie Turystycznym

Pobranego kodu nie musimy od razu wykorzystać. Płatność za usługę za pomocą bonu musi być dokonana do 31 marca 2023 r., ale sama usługa może mieć późniejszą datę. Dlatego gdy zacznie się rok 2023 warto sprawdzić czy jeszcze mamy coś z bonu i wykorzystać go do końca. W końcu to nasze pieniądze z płaconych podatków. My oczywiście zapraszamy na nocleg do Piernikowego Dworku.

Czy będzie bon turystyczny dla emerytów i rencistów?

Trwają prace nad bonem turystycznym dla starszego społeczeństwa naszego kraju. Obecnie Senat przyjął ustawę o rozszerzeniu bonu o kolejne dwie grupy osób. Teraz projekt trafi do sejmu gdzie podczas głosowania posłowie zdecydują o jego losie. Projekt zakłada, że tak jak każde dziecko taki emeryci i renciści mają otrzymywać co miesiąc 500zł

Zarezerwuj tani nocleg już dziś

Podsumowując już dziś skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój nocleg u nas. Poznaj przepiękny Toruń i odkryj jego tajemnice. Za pobyt u nas zapłacisz oczywiście kodem z bonu turystycznego. Więcej informacji na temat bonu turystycznego znajdziemy na stronie Rządowej.

Wynajmij cały obiekt noclegowy w atrakcyjnej cenie.

Dla zorganizowanych grup jak i grupy przyjaciół mamy specjalna ofertę na tani nocleg w Toruniu. Szczegóły oferty znajdują się na stronie w zakładce Wynajmij cały Piernikowy Dworek.