Bon turystyczny Toruń

Bon turystyczny Toruń
Bon turystyczny Toruń

Piernikowy Dworek dołączył do bazy podmiotów świadczących nocleg w Toruniu i okolicach. Teraz u nas możesz dokonać płatności za nocleg bonem turystycznym. Zachęcamy bo jest to proste.

Realizujemy Bon Turystyczny w Piernikowym Dworku.

Teraz możesz przyjechać z dzieckiem i zwiedzić Toruń. Jesteś w podróży zatrzymaj się u nas i odpocznij. Oferujemy spokojny komfortowy pobyt w bardzo dobrej cenie. Zaplanuj swój pobyt w naszym Piernikowym Dworku.

Kto może skorzystać z bonu?

Bon turystyczny należy się każdej osobie, która posiada co najmniej jedno dziecko do osiemnastego roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. W przypadku posiadania dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje 1000 zł na dziecko. W przyznaniu bonów nie ma warunku dochodowego.

Jak zapłacić bonem turystycznym za nocleg?

Bon okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Wszystko odbywa się za pomocą systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu obsłudze Piernikowego Dworku w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Z bonu można korzystać wiele razy aż do wykorzystania przeznaczonej puli środków lub do 31 marca 2022 roku.