Tani nocleg w Toruniu

W oczekiwaniu na śnieg

Noclegi Piernikowy Dworek to obiekt zlokalizowany zaledwie 15 minut jazdy autem od zabytkowego centrum Torunia. Oferujący 23 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanej strukturze i ilości łóżek oraz  przystępnych cenach dla każdego gościa.

Wygodny i tani dojazd

Niepodważalną zaletą naszych pokoi jest wspaniałe położenie tuż przy autostradzie A1, zaledwie kilkaset metrów co sprawia bardzo wygodny i szybki dojazd. Przemieszczając się zaledwie 15 minut jazdy samochodem możemy odkryć piękno toruńskiej starówki wpisanej na listę UNESCO. Spacerując po niej zobaczymy takie zabytki jak Ratusz Staromiejski czy podziwianą przez wielu krzywą wierze. W starszej części miasta Torunia znajduje się także bardzo interesujące muzea Żywe muzeum Piernika, Dom Mikołaja Kopernika i wyjątkowe muzeum podróżników im. Tony’ego Halika. Warto odwiedź też Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, które jest obowiązkowym punktem na mapie atrakcji miasta.

Nasze pokoje

W swojej ofercie posiadamy pokoje głównie 4 pokojowe. Na potrzebę naszych klientów jesteśmy wstanie udostępnić pokoje 1-2-3-4-5-6-7-8 osobowe. Dzięki różnym konfiguracjom jesteśmy wstanie udostępnić pokoje dla grup do 20 osób. Do dyspozycji gości mamy łazienki w tym jedna bardzo przestrzenną. Wygodną wieloosobową kuchnie z pełnym niezbędnym wyposażeniem.

Nasi goście to zarówno Polacy jak i osoby z zagranicy. Odwiedzają nas ludzie z całego świata. Największa grupa to turyści. Są też biznesmeni czy też uczestnicy różnego rodzaju spotkań. Jeśli szukasz taniego noclegu, to oferujemy dokładnie taki pokój jaki potrzebujesz. Ceny Piernikowym Dworku kształtują się poniżej średniej ceny w okolicy.