Toruński Sylwester na Rynku

Sylwester w Toruniu

Powoli zbiliża się sylwester. Miasto Toruń postanowiło też ujawnić szczegóły tego wieczoru. Poniżej przedstawimy Państwu jak zaplanowano w tym roku zabawe sylwestrową na starym rynku w Toruniu.

Co miasto Toruń przygotowało na Sylwestra?

Cała imreza ma się odbyć tak jak bywało to w poprzednich latach na Rynku Staromiejskim. Początek zaplanowano na godzinę 22:00 oczywiście 31 grudnia. Również podobnie jak w poprzednim roku scena będzie miała 10 metrów i będą na niej wyświetlane różnego rodzaju wizualizacje.

Co nowego zobaczymy w sylwestrową noc?

W tym roku zabawa sylwestrowa będzie inna niż w poprzednich latach. Zamiast radycyjnego wyglądu sceny zobaczymy duży spektakularny boombox. Impreze poprowadzi bardzo znany w Polsce didżej i dzienikarz Robert Leszczyński.

Widowiskowy pokaz ogni

Jak podają organizatorzy wydarzenia Urząd Miasta Torunia i Toruńska Agenda Kulturalna pokaz fajerwerków będzie przyciągał uwagę. Całość będzie sterowana komputerowo. Specjalna wyrzutnia będzie wystrzeliwała materiały pirotechniczne pomiedzy 100, a 200 metrów zaś promień światła jaki stworzą materiały pirotechniczne będzie miał średnice do 70 metrów. To w połączeniu z synchronizowaną muzyką sprawi że cały pokaz będzie niezwykle interesujący. Impreza sylwestrowa ma się zakończyć po czterech godzinach.