O nas

Piernikowy Dworek
Piernikowy Dworek

Piernikowy Dworek-nocleg blisko Torunia

Piernikowy Dworek to obiekt oferujący noclegi zaledwie 5 minut jazdy samochodem od węzła autostrady A1. Mimo bliskości ruchliwej drogi znajduje się on w cichej okolicy, w której bez problemu odpoczniesz po długiej podróży. Dodatkowo od centrum Torunia dzieli go zaledwie 12 km. Dystans ten można pokonać samochodem (około 15 minut) lub komunikacją miejską (35 min).

Tanie i komfortowe pokoje

Nasz obiekt poza samymi pokojami oferuje dwie łazienki, w których będzie można odświeżyć się po podróży lub skorzystać z tzw. porannej toalety. Dodatkowo do dyspozycji naszych gości jest także w pełni wyposażona kuchnia, w której można ugotować świeży posiłek. Na wyposażeniu znajduje się m.in. kuchenka, piekarnik, lodówka patelnia, garnki oraz wszystkie niezbędne naczynia, więc nie ma potrzeby, aby przywozić je ze sobą. Dla gości do odpoczynku i rozmów przygotowaliśmy kącik kawowy gdzie można wygodnie usiąść i napić się ulubionego napoju.

Cisza i spokój przed dalszą podróżą czy zwiedzaniem Torunia

Planując zwiedzanie Torunia warto więc zatrzymać się w Piernikowym Dworku. Unikną tutaj Państwo „miejskiego zgiełku”, a w razie potrzeby bez większych problemów można dostać się do centrum Grodu Kopernika.

Gdzie mieści się Piernikowy Dworek